Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Odstąpienie od umowy

ZWROT

1. Na zwrot w naszym sklepie jest 30 dni od dnia zawarcia umowy.

2. Aby dokonać zwrotu należy uzupełnić Elektroniczny formularz zwrotu lub pobrać i wypełnić Załącznik 2 - Wzór formularza odstąpienia od umowy - dołączyć go do przesyłki zwrotnej.

3. Należy dołączyć paragon wraz z wysyłanym towarem.

4. Towar należy starannie zapakować i odesłać na adres:

Davi-Expert 

ul. Hauke Bosaka 1 

25-217 Kielce

5. Po otrzymaniu przesyłki w ciągu 3-5 dni roboczych nastąpi zwrot środków na konto (wraz z kosztami przesyłki) w taki sam sposób w jaki został dokonany zakup. Chyba, że wyrażą Państwo zgodę na zwrot w innej formie, podając dane w formularzu. Natomiast zwrot nastąpi nie później niż w ciągu 14 dni od otrzymania przez nas przesyłki.

6. W przypadku zakupu na fakturę, na adres e-mail podany podczas składania zamówienia zostanie wysłana korekta do faktury.

7. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi Kupujący, nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem.

WYMIANA

1. Na wymianę w naszym sklepie jest 30 dni.

2. Wymiana polega na zgłoszeniu zwrotu towaru wraz z w/w instrukcją oraz ponownym zakupie nowego produktu. W przypadku indywidulanych rozwiązań zapraszamy do kontaktu drogą mailową pod adresem sklep@bagazniki24.pl lub telefonicznie 534 355 466.

REKLAMACJA

1. Każdy produkt w naszym sklepie podlega gwarancji producenta w ciągu 24 miesięcy. Są produkty, których gwarancja obejmuje nawet od 3 do 5 lat.

2. Reklamację należy zgłosić poprzez Elektroniczny formularz zwrotu lub droga mailową pod adresem sklep@bagazniki24.pl z krótkim opisem wady, przykładowymi zdjęciami oraz skanem lub zdjęciem dokumentu zakupu. Reklamacje rozpatrywane są na bieżąco.

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 44 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-01-25
Bagażnik taki jak sobie wyobrażałem. Szybka dostawa.
2024-01-04
Wszystko OK, szybka wysyłka, towar zgodny z zamówieniem.
pixel